9.8 C
Konin
More

    Zaginął Henryk Kurek

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy poszukują Henryka Kurka lat 69, mieszkańca Powidza, który wyszedł z domu w nocy z 17 na 18 lutego br. i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

    Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, waga około 110 kg, brak włosów, sylwetka otyła, delikatny zarost, oczy niebieskie, nos szeroki, uzębienie pełne, uszy normalne przylegające, blizna z tyłu głowy. Z zebranych informacji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie nie zabrał ze sobą kurtki, wyszedł w laczkach, był ubrany w spodnie dresowe i koszulę.
    Wszystkie osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt pod numerem telefonu 63 274 12 11 – dyżurny słupeckiej policji lub w najbliższej jednostce policji.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    9.8 ° C
    9.8 °
    9.8 °
    91 %
    6.1kmh
    100 %
    czw.
    10 °
    pt.
    8 °
    sob.
    7 °
    niedz.
    7 °
    pon.
    8 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić