8 C
Konin

Wypadek przy autostradzie A2

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Uwaga kierowcy jadący autostradą A2 w kierunku Warszawy. W ciągu najbliższych godzin nie skorzystacie z Miejsca Obsługi Podróżnych Kuny-Leonia w gminie Władysławów w powiecie tureckim.  
Tuż przed godziną 9:00 przewróciła się tam przewożąca chemikalia cysterna. Do wypadku doszło na wjeździe do MOP. Samochód zjeżdżając z autostrady najprawdopodobniej wpadł w poślizg. W cysternie znajduje się toksyczny kwas alkilosulfonowy. Na szczęście nie doszło do jego wycieku.

Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy z Turku i Konina. Jak mówi rzecznik prasowy tureckiej straży pożarnej Robert Bącała – w tej chwili groźna substancja jest przepompowywana do podstawionej cysterny. Dopiero po tym zabiegu będzie można podnieść auto. Akcja potrwa więc jeszcze kilka godzin. Kierowca cysterny został przewieziony do szpitala. 
- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
8 °
87 %
4.7kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

Sygnał24INFO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.