9.5 C
Konin

Warsztaty dla młodzieży

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole wspólnie pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej zorganizowali warsztaty zwiększające wiedzę młodzieży na tematy związane z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, dopalaczy oraz sposobów uniknięcia zarażenia wirusem HIV. Wśród wykładowców oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawiciela kolskiej Policji, który przybliżył młodzieży szkolnej zgubny wpływ narkotyków i dopalaczy na życie człowieka.

W budynku Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole z inicjatywy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kole oraz kolskiej komendy Policji, odbyły się warsztaty szkoleniowe dla przedstawicieli szkół z terenu powiatu kolskiego.

Zajęcia miały na celu uświadomienie młodzieży szkolnej o szkodliwości spożywania alkoholu oraz zażywania środków odurzających na życie i zdrowie człowieka. Podczas wykładów także przekazano słuchaczom najnowszą wiedzę na tematy związane z uniknięciem zarażenia wirusem HIV. Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Kole – mł. asp. Mariusz Rumiejowski podczas prezentacji przybliżył uczniom konsekwencje prawne zażywania środków odurzających oraz poinstruował o objawach uzależnienia od narkotyków i metodach walki z nałogiem.

- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3kmh
100 %
śr.
9 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.