- Reklama -
Wczoraj w Kazimierzu Biskupim odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego skateparku, zaprojektowanego z myślą o dzieciach i młodzieży oraz wykonany z najlepszych materiałów.
Ceremonię rozpoczęło przecięcie wstęgi, po którym odbyły się pokazy Daniela „Bajkowego" Leśniaka, szkółka dla dzieci oraz zawody.
Na otwarciu pojawili się deskorolkowcy nie tylko z regionu, ale również z Kalisza, Bydgoszczy i Poznania. Obiekt tętnił życiem do późnych godzin wieczornych, przyciągając licznych miłośników jazdy na deskorolce.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl