Puchar Europy w Koninie

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Koniński Klub Szermierczy będzie gospodarzem IV Pucharu Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn. Impreza ta będąca jednocześnie XII Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Konina odbędzie się w dniach 17-18 września w konińskiej hali szermierczej przy ul. Dworcowej. Pierwszego dnia zawodów na planszach rywalizować będą panowie.
Początek walk przewidziano na godz. 9:00, finał na 19:00. Podczas drugiego dnia turnieju o Puchar Europy powalczą panie. Osiem najlepszych zawodniczek spotka się w finale, którego początek zaplanowano na 18:00. W ubiegłym roku turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W rozgrywkach wystartowało 219 szablistek i szablistów z Czech, Węgier, Mołdawii, Holandii, Rosji, Turcji, Ukrainy, USA i Polski. Wstęp na imprezę będzie wolny. 

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
pochmurnie
5.7 ° C
5.7 °
5.7 °
68 %
2.8kmh
12 %
śr.
5 °
czw.
13 °
pt.
11 °
sob.
11 °
niedz.
18 °

Sygnał24
UWAGA

Więcej informacji
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić