Posłowie o wicemarszałku

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
PiS przeciwny komercjalizacji, PO chwali Wojtasiaka, Ruch Palikota gani Woźniaka


Leszek Wojtasiak – fot. ze strony UMWW
Poseł Nowak broni Leszka Wojtasiaka, poseł Kwiatkowski odpowiedzialnością obarcza Marszałka Woźniaka. Adam Hofman sprzeciwia się komercjalizacji służby zdrowia. Chodzi o wniosek wojewódzkich radnch PiS, którzy domagają się odwołania wicemarszałka województwa – Leszka Wojtasiaka. Dowodem jego niekompetencji jest ich zdaniem sytuacja w wielkopolskiej służbie zdrowia, w tym – problemy konińskiego szpitala. Poseł Tomasz Nowak broni wicemarszałka.
  1. Kogo obchodzi rozmowa posła Nowaka z Kwiatkowskim.Ręka do góry!Nie widzę…

  2. A kogo obchodzi posłowanie Nowaka i Kwiatkowskiego? Nie widzę… To macie, co macie…

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
10.4 ° C
10.4 °
10.4 °
70 %
6.7kmh
100 %
niedz.
11 °
pon.
11 °
wt.
11 °
śr.
12 °
czw.
11 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić