0.3 C
Konin
More

    Policjant z Koła najlepszym funkcjonariuszem

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Tytuł najlepszego funkcjonariusza sprawującego nadzór nad pracą całego zespołu w województwie wielkopolskim otrzymał policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kole.

    dniach 24 i 26 kwietnia 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2019”. W zmaganiach o tytuł najlepszego policjanta pionu kryminalnego brały udział czteroosobowe drużyny reprezentujące jednostki garnizonu wielkopolskiego. W skład każdej z nich wchodzili policjanci operacyjni, dochodzeniowo-śledczy, technik kryminalistyki oraz funkcjonariusz sprawujący nadzór nad pracą całego zespołu.

    Konkurs podzielony był na kilka kategorii, w których sprawdzane były m.in. umiejętności wykonywania czynności na miejscu zdarzenia, wiedza z zakresu prawa karnego, pracy operacyjnej oraz zawodowej policjantów.

    Po zakończeniu wszystkich konkurencji, wyłoniona została najlepsza drużyna oraz najlepsi funkcjonariusze w poszczególnych kategoriach konkursowych. Najlepszym funkcjonariuszem sprawującym nadzór nad całym zespołem okazał się reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Kole, kom. Andrzej Kaszuba. To nie pierwszy sukces policjanta w tym konkursie. W ubiegłym roku na szczeblu wojewódzkim jako policjant dochodzeniowo-śledczy uplasował się na wysokim, III miejscu.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu Asona Energy. Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    0.3 ° C
    0.3 °
    0.3 °
    91 %
    2.8kmh
    100 %
    śr.
    3 °
    czw.
    6 °
    pt.
    7 °
    sob.
    6 °
    niedz.
    7 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić