-1.3 C
Konin
More

    Około 5000 osób zagłosowało już w KBO

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Jak podaje Urząd Miejski w Koninie, swój głos w Konińskim Budżecie Obywatelskim do godziny 8:13 dnia dzisiejszego oddało niemal 5 tysięcy osób. Biuro Prezydenta Miasta cały czas zachęca do głosowania!!!

    Z danych podanych przez Biuro Prezydenta Miasta przy Urzędzie Miejskim w Koninie, do tej pory w głosowaniu na Koniński Budżet Obywatelski wzięło udział dokładnie 4 888 osób. 
    Do 19 września do godziny 16:00 można to zrobić przez Internet. Natomiast w niedzielę, 19 września, w godzinach od 9:00 do 16:00 można zagłosować w Lokalnym Punkcie Wyborczym. Takie miejsca będą 4:  COP, KDK, SP10 i SP9.
    Źródło: Biuro Prezydenta Miasta przy Urzędzie Miejskim w Koninie
    Grafika: kbo.konin.pl

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

    Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    Kancelaria Adwokacja Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

    Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

    Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

    Transportwpolsce.pl

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    -1.3 ° C
    -1.3 °
    -1.3 °
    92 %
    4.4kmh
    100 %
    czw.
    -1 °
    pt.
    -2 °
    sob.
    -6 °
    niedz.
    -7 °
    pon.
    -5 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić