Nietrzeźwi na drogach

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Pijany i wbrew sądowemu zakazowi kierował samochodem, ściął przydrożną barierę i uderzył w ogrodzenie posesji. W czasie minionego weekendu policjanci na drogach zatrzymali łącznie 17 nietrzeźwych kierujących.W sobotę wieczorem w Izabelinie policjanci z Posterunku Policji w Kramsku zatrzymali 40-letniego kierowcę Hondy Civic. Mężczyzna uderzył w przydrożną barierę następnie w ogrodzenie posesji. Gdy policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości okazało się, że jest on pijany (badanie wykazało 1, 4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) i że ma już orzeczony wyrokiem Sądu zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna został przewieziony do Izby Wytrzeźwień, pojazd którym kierował, zabezpieczono administracyjnie. Mężczyzna usłyszał już zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Jego sprawa ponownie trafi do Sądu. W czasie całego weekendu policjanci na drogach regionu konińskiego zatrzymali łącznie 7 nietrzeźwych kierowców aut i 10 pijanych rowerzystów.

Rekordzistą wśród zatrzymanych okazał się 32-letni koninianin, który kierował samochodem m-ki Gaz mając w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w sobotnie popołudnie przy ul. Grunwaldzkiej w Koninie. Blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu badanie wykazało również u kierowcy samochodu, zatrzymanego przez policjantów w sobotę w południe  przy ul. Gruntowej w Koninie. W stanie nietrzeźwym i pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, Mazdą kierował 26-letni koninianin, którego policjanci zatrzymali wczesnym rankiem w niedzielę przy ul. Chopina w Koninie. Kierowca miał w swoim organizmie blisko 1 promil alkoholu.

Wszyscy zatrzymani muszą się liczyć z utratą prawa jazdy i odpowiedzialnością karną za jazdę w stanie nietrzeźwości. Kierowca Hondy dodatkowo odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Odpowie on również, tak jak kierowca Mazdy, za niestosowanie się do wyroku sądowego.

KMP Konin

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
pochmurnie
9.2 ° C
9.2 °
9.2 °
60 %
4.5kmh
16 %
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić