Nietrzeźwa przejażdżka z synem

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Dwa promile alkoholu wykazało badanie u 36-letniego Litwina, którego na ulicy Europejskiej w Koninie zatrzymali wczoraj policjanci z posterunku autostradowego. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki wiózł ze sobą 8 letniego syna. 36-latek został przekazany konińskim funkcjonariusz. Mężczyzna usłyszy najprawdopodobniej zarzuty prowadzenia pojazdu po pijanemu oraz narażenia zdrowia i życia dziecka.
Przed sądem obywatel Litwy stanie już dziś. 8-letni syn nietrzeźwego kierowcy przebywa w pogotowiu rodzinnym. O zdarzeniu poinformowano najbliższych członków rodziny Litwinów. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi mężczyźnie do 5 lat więzienia, kara za kierowanie „na podwójnym gazie” to maksymalnie dwa lata pozbawienia wolności.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
pochmurnie
10.6 ° C
10.6 °
10.6 °
52 %
2.7kmh
16 %
śr.
9 °
czw.
13 °
pt.
10 °
sob.
12 °
niedz.
18 °

Sygnał24
UWAGA

Więcej informacji
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić