Niedzielna rywalizacja golfistów

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Piotr Zbyszewski zwyciężył w kategorii brutto podczas wczorajszego turnieju golfowego na polu Wityng koło Goliny. W kategorii natto natomiast najlepszy okazał się Ignacy Kodym.W ostatnią niedzielę na polu golfowym Wityng w Golinie Kolonii odbył się V Turniej Klubowy o Puchar Sklepu Sportowego „Turysta” z Konina. W kategorii brutto zwyciężył Piotr Zbyszewski, drugie miejsce zajął Robert Tralewski, a trzecie przypadło Andrzejowi Janickiemu. W kategorii netto wygrał Ignacy Kodym, tuż za nim uplasował się Bronisław Pałys, a na trzecim miejscu stanął Marek Domiński. W konkursie  Nearest to the pin – jednym uderzeniem z odległości 70 metrów, najbliżej dołka zagrał Andrzej Janicki. Piękna pogoda sprzyjała udziałowi widzów i 21 golfistów z Konina, Kalisza i Turku.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
8 °
91 %
3.8kmh
100 %
pon.
8 °
wt.
9 °
śr.
12 °
czw.
10 °
pt.
10 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić