7.5 C
Konin
More

    Muzyczny Konin po raz pierwszy

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01
    Osiem zespołów wzięło udział w I Festiwalu Muzycznym „Muzyczny Konin”. Udało się – można by powiedzieć, zważywszy na okoliczność, że w lipcu imprezę pokrzyżowała burza. Wakacje dla kilku ekip okazały się także okresem burz, w związku z tym zespoły Mirror oraz Second of life nie pojawiły się na przełożonym na wrzesień festiwalu. W ich miejsce pojawiła się hip-hopowa formacja „Poza zasięgiem” i „Boogie Blues Band”, którego nazwa definiuje i gatunej i inspiracje muzyczne formacji. Uczciwie przyznać musimy, że panowie wydatnie podnieśli średnią wieku wykonawców ale też i poziom artystyczny przeglądu.
    Bez ambicji krytycznych (choć poziom zespołów był bardzo zróżnicowany) odnotujmu obecność wykonawców. A odliczyli się: Zespół Młodzieżowy z Kazimierza Biskupiego, Patrycja Grabarczyk, 2,54, Zespół Instrumentalny Łukasz i Maciej, The Torr, Sin, Poza Zasięgiem i na koniec – Boogie Blues Band. Organizatorzy zapewniają, że za rok – kolejna edycja festiwalu.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu Asona Energy. Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    7.5 ° C
    7.5 °
    7.5 °
    91 %
    5.3kmh
    100 %
    pt.
    8 °
    sob.
    7 °
    niedz.
    7 °
    pon.
    7 °
    wt.
    4 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić