Miss Tygodnia w Radiu Konin

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
- Reklama -
Wdzięk, uroda i ciekawość – to pierwsze wrażenie, jakie robi pierwsza Miss Tygodnia w plebiscycie na Miss Konina 2012. 

Marcela Margerita Leszczak, która zdobyła prawie 60 procent głosów odwiedziła Radio Konin a my przywitaliśmy ją kwiatami i obdarowaliśmy kosmetykami jako pierwszą kandydatkę do korony najpiękniejszej. Marcela z ciekawością wypytywała o tajniki pracy w radiu a w rozmowie z Rafałem Witkowskim opowiedziała co nieco o sobie. 

  1. Na zdjęciu piękna, a w rzeczywistości 2 m sztucznych rzęs i kilo tapety na twarzy i syfy pod tapetą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Sama prawda. Na dodatek niezbyt inteligentna ale jak ma się pieniądze to można na siebie głosować i miss konina zostać xd

  3. Piękna, piękna, piękna ! 🙂
    A kilo tapety to Ty masz na swojej twarzy ! 🙂 Zazdrościsz urody i tyle 😉

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
3.3 ° C
3.3 °
3.3 °
77 %
2.3kmh
10 %
czw.
13 °
pt.
11 °
sob.
11 °
niedz.
18 °
pon.
8 °

Sygnał24
UWAGA

Więcej informacji

Mogłeś przegapić