8.5 C
Konin

Kolejny napad na bank

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Zamaskowany mężczyzna napadł na jeden z oddziałów banku PKO w Koninie. Wszystko działo się około godziny 11.00 na osiedlu Chorzeń. -Mężczyzna miał maskę na twarzy. Ubrany był w ciemne rzeczy, na głowie miał kaptur – mówiła rzecznik konińskiej policji, Renata Purcel-Kalus.
Napastnik zabrał pieniądze, które chwilę wcześniej wpłaciła jedna z klientek banku. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w identyfikacji sprawcy. Można dzwonić pod numer telefonu: 63 247 21 43 lub 997. Można też wysłać maila: anonim@konin.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają informatorom anonimowość.

Dodajmy, że to kolejny napad na bank w Koninie w ciągu ostatnich 5 dni. W miniony piątek zamaskowany sprawca, grożąc obsłudze przedmiotem przypominającym broń, okradł Neobank przy ulicy Dworcowej w Koninie.
- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
90 %
4.9kmh
100 %
czw.
13 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

Sygnał24INFO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.