Instytucje działające w sferze edukacji, kultury, usług społecznych na rzecz środowisk seniorskich mogą ubiegać się o pieniądze w kwocie od 20 do 200 tysięcy zł. Warunkiem jest posiadanie 10% wkładu własnego. Program realizowany będzie w latach 2012-2013. Służyć ma wsparciu ofert organizacji i instytucji działających na rzecz osób starszych, w tym niepełnosprawnych, przy ścisłej współpracy z samorządem, w którego dyspozycji pozostają placówki oświatowo-kulturalne. Założenie ogólne to aktywizacja społeczna, edukacja, poprawa jakości usług świadczonych na rzecz osób starszych. Kto może ubiegac się o dofinansowanie? Mówi Krzysztof Więckiewicz – dyrektor Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
Jak wspierać aktywność seniorów
60 milionów złotych kosztować będzie Rządowy Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
PROMOCJA
Mogłeś przegapić


