Ciekawym pomysłem artystycznym wykazał się Ośrodek Kultury w Kleczewie organizując w ostatnią sobotę spotkanie lokalnych kapel: "Pod rydlem", "Z kopyta", "Kraciaki" oraz "Kramskiej Kapeli Podwórkowej". Impreza przyciągnęła sporą część miłośników tego typu muzykowania
Jak wspomniałem, w wydarzeniu udział wzięła nasza kapela podwórkowa, która zaprezentowała się w nowych strojach (po 11-stu latach śpiewania na różnych scenach nasi muzycy nieco się nam rozrośli).
Kleczewski występ był też dla nich dobrym sprawdzianem przed wyjazdem do Brukseli i udziale w Wielkopolskiej Wielkanocy w Brukseli organizowanej przez europosła Andrzeja Grzyba przy współudziale Krzysztofa Grabowskiego, wicemarszałka województwa wielkopolskiego.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl