Gdy nie było korków

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Aż wierzyć się nie chce. Poznajecie ?

Ta droga w prawo to Wojska Polskiego. Ruch ku "Staremu Mostowi" zwanemu też " Mostem Drewnianym". Most bronić trzeba było przed krą i powodziami, ale wytrzymał ponad ćwierć wieku.

Droga na wprost , do Warszawy, to ulica do " Nowego Mostu". Trzeba go było wybudować, żeby odciążyć Stary Konin od wielkiego ruchu. No i żeby  miały gdzie jechać zwycięzkie czołgi Układu Warszawskiego " gdyby co" . Teraz NATO pewnie musiało będzie omijać Konin " gdyby co".

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie małe
8.9 ° C
8.9 °
8.9 °
73 %
3.6kmh
25 %
pon.
10 °
wt.
12 °
śr.
9 °
czw.
8 °
pt.
10 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić