-1.1 C
Konin
More

    Finał miejski olimpiady

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    28 uczniów z siedmiu konińskich szkół ponadpodstawowych uczestniczyło w miejskim finale XVII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej. Finał zorganizowało Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Koninie, a odbył się on dziś (31 marca) w sali ratuszowej.


    Jak ocenia Tatiana Przychodzka – Miejski Rzecznik Konsumentów w Koninie:
    Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy z zakresu znajomości przepisów dotyczących prawa konsumenckiego.
    Spośród 28 uczestników, którzy wzięli udział w finale miejskim, komisja konkursowa wyłoniła 5 laureatów. Zostali nimi uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów:
    I miejsce – Dorota Bączkiewicz z Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego
    II miejsce – Filip Wesołowski z  Zespołu Szkół im. M. Kopernika
    III miejsce  – Wanessa Bartczak z Zespołu Szkół im. M. Kopernika
    IV miejsce – Paulina Barwinek z Zespołu Szkół im. M. Kopernika
    V miejsce – Malwina Siarkowska z Zespołu Szkół Górniczo Energetycznych im. S. Staszica
    Laureaci otrzymali nagrody, które wręczyła Sekretarz Miasta Hanna Bryska wraz z konińskim radnym Maciejem Ostrowskim. Gratulując zwycięstwa Hanna Bryska podkreśliła, jak ważne jest posiadanie wiedzy z zakresu prawa konsumenckiego i podziękowała uczniom za udział w tym niełatwym konkursie.
    Aneta Wanjas, Rzeczniczka Prasowa Prezydenta w Biurze Prezydenta Miasta przy Urzędzie Miejskim w Koninie podkreśliła w nadesłanej na adres poczty elektronicznej naszej redakcji wiadomości, że osoby, które zajęły cztery pierwsze miejsca będą reprezentowały Miasto Konin w finale wojewódzkim Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej w Poznaniu w dniu 19 kwietnia.
    Urząd Miejski w Koninie serdecznie gratuluje laureatom zwycięstwa, a uczestnikom życzy szerokiej wiedzy!

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

    Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    Kancelaria Adwokacja Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

    Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

    Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

    Transportwpolsce.pl

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    słabe opady śniegu
    -1.1 ° C
    -1.1 °
    -1.1 °
    95 %
    6.4kmh
    100 %
    pon.
    2 °
    wt.
    2 °
    śr.
    1 °
    czw.
    -0 °
    pt.
    -6 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić