Budowa spalarni od poniedziałku

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
145 milionów pożyczonych na 25 lat.Przedstawiciele konińskiego Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi podpisali w Warszawie dwie umowy kluczowe dla realizacji spalarni. Obie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska. Jedna – zapowiadana od dawna na dofinansowanie części budowy, druga – o zaciągnięciu preferencyjnego kredytu na pokrycie różnicy w cenie. Przypomnijmy – po rozstrzygnięciu przetargu okazało się, że najkorzystniejsza z ofert jest droższa niż zakładano w fazie projektowania. Jak powiedziała koordynująca projekt Elżbieta Streker-Dembińska – różnicę w cenie pokryje kredyt w wysokości 145 milionów, który będzie spłacany przez 25 lat.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
3.3 ° C
3.3 °
3.3 °
77 %
2.3kmh
10 %
czw.
13 °
pt.
11 °
sob.
11 °
niedz.
18 °
pon.
8 °

Sygnał24
UWAGA

Więcej informacji

Mogłeś przegapić