-3.5 C
Konin
More

    Nowy etap współpracy I LO im. Tadeusza Kościuszki z Akademią Nauk Stosowanych w Koninie

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie oraz Akademia Nauk Stosowanych w Koninie zawarły porozumienie o utworzeniu klas akademickich, które ma na celu rozwijanie współpracy między obiema placówkami. Uroczyste podpisanie dokumentu odbyło się 7 listopada 2025 roku o godzinie 9:00 w siedzibie liceum.

    Porozumienie podpisali dyrektor szkoły Emilia Bugaj oraz rektor uczelni dr Artur Zimny. To inicjatywa, która ma przybliżyć uczniom realia akademickie i zachęcić ich do rozwijania zainteresowań naukowych.

    Dzięki współpracy uczniowie I LO zyskają możliwość uczestniczenia w wykładach, warsztatach i projektach prowadzonych przez wykładowców Akademii. Projekt ma również wspierać młodzież w planowaniu ścieżki kariery i przygotowaniu do studiów wyższych.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

    Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    Kancelaria Adwokacja Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

    Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

    Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

    Transportwpolsce.pl

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    -3.5 ° C
    -3.5 °
    -3.5 °
    85 %
    6.5kmh
    100 %
    pt.
    -2 °
    sob.
    -6 °
    niedz.
    -7 °
    pon.
    -7 °
    wt.
    -4 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić