- Reklama -
Młodzi zawodnicy GKS Piast Grodziec odnieśli dziś istotne zwycięstwo, walcząc o utrzymanie pozycji lidera.
Od początku meczu dominowali nad ZKS Orły Zagórów, co zaowocowało dwoma bramkami w pierwszej połowie, strzelonymi przez Huberta Przespolewskiego i Bartka Olejniczaka. W drugiej połowie Hubert dołożył kolejne trafienie, podwyższając wynik na 3:0. Chwila rozluźnienia w drużynie Piasta pozwoliła przeciwnikom na zdobycie dwóch goli, ale emocjonująca końcówka nie zmieniła rezultatu. Mecz zakończył się wynikiem 3:2, a komplet punktów zapewnił Piastowi utrzymanie lidera.
ZKS Orły Zagórów – GKS Piast Grodziec 2:3 (0:2)
Jutro o godzinie 14:00 w Grodźcu swoje spotkanie rozegrają seniorzy.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl