Dziś kolejne mecze Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przed nami 1/8 finału. Do gry dołączają czwartoligowcy i jedyny w regionie trzecioligowiec – Sokół Kleczew. Wszystkie spotkania rozpoczną się o 17:00.
Oto dzisiejsze pucharowe pary:
• Wicher Dobra – Górnik Kłodawa
• Baszta Przedecz – Olimpia Koło
• Wilki Wilczyn -LKS Ślesin
• Czarni Brzeźno – SKP Słupca
• Polanin Strzałkowo – Hetman Orchowo
• Sparta Sklejka Orzechowo – Victoria Września
• GKS Rzgów – Górnik Konin
• GKS Sompolno – Sokół Kleczew
Dobór par na tym etapie rozgrywek ze względów ekonomicznych, w celu zminimalizowania wydatków klubów na transport, związany jest z położeniem geograficznym. Skojarzenie zespołów w ćwierćfinale będzie już jednak przypadkowe – związane z pucharową drabinką (poniżej).

A dziś Pucharu Polski na szczeblu KOZPN na żywo w Radiu Konin (95,8 FM). Relacjonować będziemy spotkanie GKS Rzgów z Górnikiem Konin.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl