Kolejne garnki i medale – tak o pucharach i tytułach mistrzowskich
zdobytych w Szczecinie podczas Krajowych Mistrzostw International Dance
Organisation – mówi Martyna Wolna, instruktorka konińskiego Studia Tańca „Rytmix”.
[Na zdjęciu od lewej: Amelia Nowak, Jagoda Szaniecka i Wiktoria Wielińska]
Impreza była eliminacją do Mistrzostw Świata. – Praktycznie w każdej kategorii zakwalifikowaliśmy się do walki o najważniejsze światowe trofea – mówi Wolna. Wśród laureatek znalazły się utytułowane już konińskie tancerki: Amelia Nowak i Wiktoria Wielińska, które zdradziły nam swój sposób na sukces.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl