8 C
Konin
More

    Młodzi Niemcy w Kole

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01
    W ramach współpracy miast partnerskich Koło-Reinbek, do Koła przyjeżdża dziś grupa młodzieży z Reinbek. W trakcie wizyty towarzyszyć im będzie młodzież z Manufaktury Piosenki Harcerskiej „Wartaki” oraz działającego przy Miejskim Domu Kultury zespołu No Name.
    O godz. 15.30 młodzież weźmie dziś udział w pikniku integracyjnym zorganizowanym na terenach przy Miejskim Domu Kultury. 

    Na jutro zaplanowano zwiedzanie Koła oraz Brdowa, gdzie pod opieką Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Brdowskiej młodzi Niemcy poznają dzieje Poli Negri.

    W sobotę rano na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się zajęcia sportowe z udziałem Kolskiego Klubu Sportów Walki, natomiast w samo południe goście udadzą się do ratusza na apel z okazji jubileuszu 95-lecia Harcerstwa Polskiego. Apel zakończy przemarsz z orkiestrą do Szkoły Podstawowej nr 5. Po południu – o godz. 16.00 przy MDK planowana jest historyczna impreza plenerowa z okazji obchodów 650-lecia miasta. Niedziela jest dniem odjazdu gości, zanim jednak powrócą do swoich rodzin, na pożegnanie odbędą wraz z kolską grupą warsztaty artystyczne, których efektem będzie wspólne malowanie pamiątkowego obrazu.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu Asona Energy. Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    8 ° C
    8 °
    8 °
    91 %
    6.1kmh
    100 %
    pt.
    8 °
    sob.
    7 °
    niedz.
    7 °
    pon.
    7 °
    wt.
    4 °

    Sygnał24INFO

    Poprzedni artykuł
    Następny artykuł

    Mogłeś przegapić