Mistrzostwa Polski w slalomie na nartach wodnych w Mielnicy Dużej

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Dwie imprezy mistrzowskie w sportach wodnych odbędą się w sierpniu w powiecie konińskim.
Ogólnopolskie związki zrzeszające wodniaków coraz częściej wybierają jeziora naszej okolicy do organizacji ważnych imprez sportowych. W tym roku w Ślesinie odbył się Festiwal Sportów Wodnych. Przypomnijmy, na początku maja gościliśmy motorowodniaków i narciarzy wodnych.

Ci drudzy powrócą do naszego regionu już za kilkanaście dni. Tym razem przyjadą do gminy Skulsk. O tytuł najlepszych w kraju w slalomie powalczą 10 i 11 sierpnia w Mielnicy Dużej.

Już w tę sobotę na plaży w Mielnicy pojawili się organizatorzy tego wydarzenia, którzy pracowali nad przygotowaniem trasy. I było to okazją do rozmowy z Mateuszem Kubiakiem z Zefiru Bytom:

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
pochmurnie
9.2 ° C
9.2 °
9.2 °
60 %
4.5kmh
16 %
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić