8.5 C
Konin

Majówka nad Jeziorkiem Zatorze

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

We wtorek (1 maja) mieszkańcy Konina mogli bawić się na tradycyjnej Majówce nad Jeziorkiem Zatorze. Jak co roku impreza zgromadziła prawdziwe tłumy chętnych do zabawy rodzin.

Już od godziny 16.00 pojawiła się „Grająca ulica Paderewskiego”. Przy trzech przejściach dla pieszych, w pobliżu jeziorka, stanęły instrumenty klawiszowe, na których grali pianiści z sekcji instrumentalnej i jazzowej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia. Przez godzinę można było posłuchać utworów muzyki rozrywkowej.

Dużym zainteresowaniem cieszyli się husarze z bractwa rycerskiego, dzięki którym uczestnicy majówki mogli przenieść się o kilka wieków wstecz. Można było zobaczyć obozowisko husarii oraz pokazy przygotowane przez członków bractwa.

Nie zabrakło też dmuchanych zamków, dobrego jedzenia oraz konkursów, w których można było wygrać ciekawe i cenne nagrody.

Na scenie pojawiły się zespoły Fantazja i Agharta oraz tańczące dzieci z Konińskiego Domu Kultury. Tegoroczną majówkę zakończył koncert grupy disco polo Top Girls.

- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
90 %
4.9kmh
100 %
czw.
13 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.