Jak informuje portal Turek – Net utrudnienia na drodze krajowej nr 72 Turek-Tuliszków. Około godz 10.30, jadąc od strony Konina, przed Grzymiszewem, na łuku nieopodal cmentarza koparka spadła z lawety i blokuje jeden pas ruchu.
Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo. Jak podaje rzecznik policji w Turku asp.sztab. Mateusz Latuszewski – "Na miejscu pracują już policjanci z Komendy Powiatowej w Turku, m.in. prowadzą ruch wahadłowy do czasu usunięcia przeszkody. Osoba przewożąca koparkę, z uwagi na złe zabezpieczenia ładunku, co spowodowało osunięciem się koparki na drogę, została ukarana mandatem karnym."
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl