Kadra U19 nie zagra na Mistrzostwach Europy

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Druga przegrana kobiecej kadry piłkarskiej do lat 19 z koniniankami w składzie na turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy. „Biało-czerwone” uległy wczoraj Szkotkom 1:3. W spotkaniu tym zagrały cztery piłkarki Medyka POLOmarket Konin: Karina Kałużna, Katarzyna Konat, Sylwia Matysik i Gabriela Grzywińska. Rywalki trzy bramki strzeliły w zaledwie siedem minut. W 35. minucie Kałużną pokonała Lucy Graham, a w 40. i 42. minucie na listę strzelców wpisała się dwukrotnie Abigail Harrison. Kontaktowe trafienie dla Polek to zasługa Anny Zapały, która piłkę do siatki rywalek skierowała tuż po przerwie. 

Przypomnijmy, w pierwszym spotkaniu eliminacji nasze kadrowiczki przegrały 0:3 z Norwegią.

Przed ostatnim meczem turnieju podopieczne Marcina Kasprowicza nie mają na swoim koncie ani jednego punktu. Do drużyny zajmującej drugie miejsce tracą sześć oczek. Awans do turnieju finałowego wywalczą zwycięzcy grup oraz dziesięć najlepszych drużyn z drugich miejsc. Honoru Polki bronić będą pojutrze. Turniej zakończą meczem z drużyną gospodarzy – Albanią. Jeśli pojedynek ten zakończy się zwycięstwem naszych pań, to zajmą ostatecznie trzecie miejsce.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
45 %
1.7kmh
62 %
czw.
10 °
pt.
10 °
sob.
12 °
niedz.
18 °
pon.
11 °

Sygnał24
UWAGA

Więcej informacji
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić