Blisko stu harcerzy z konińskiego hufca ZHP uczestniczyło w centralnych obchodach 95. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
W Warszawie druhny i druhowie wzięli udział we mszy św. sprawowanej przez metropolitę warszawskiego Kazimierza Nycza oraz uczestniczyli w głównych uroczystościach, które odbyły się na placu Piłsudskiego przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Drużynie reprezentacyjnej konińskiego hufca przewodziła Joanna Dobrowolska.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl