5.7 C
Konin
More

    Gra o dron

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Starosta Turecki Mariusz Seńko, Dyrektor ZST w Turku Wioletta Adamiak oraz Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów ZST w Turku Sylwester Kąpielski zapraszają na III Powiatowym Pikniku Innowacji i Techniki, który odbędzie się 9.06.2018 w godz 12:00-17:00 (sobota). w Zespole Szkół Technicznych w Turku.
    W programie m.in. centrum innowacji i techniki, pokazy robotów miniSUMO, LEGO mindstorm, DRONów oraz technologii 3D. Na uczestników Pikniku czekają przygody z wirtualną rzeczywistością i inne eksperymenty naukowe oraz moc atrakcji zarówno dla dzieci i dorosłych oraz grill. Dodatkową atrakcją będzie również „GRA O DRON”.

    Ponadto za pomocą innowacyjnego urządzenia uczestnicy Pikiu będą mogli przenieść się w świat Augmented Reality (rozszerzonej rzeczywistości). Technologia HoloLens to najnowocześniejszy produkt firmy Microsfot! Jeden z nielicznych takich pokazów w Polsce odbędzie się właśnie u NAS! 

    Na czym polega działanie HoloLens?  Użytkownik postrzega świat zewnętrzny ale sterowane cyfrowo, okulary rozszerzają go o treści wirtualne, trójwymiarowe. W grach wideo iluzja kończy się "w ramach" telewizora. Okulary AR idą dalej, zmieniając domostwo w pikselową przestrzeń.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu Asona Energy. Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie umiarkowane
    5.7 ° C
    5.7 °
    5.7 °
    92 %
    4.7kmh
    67 %
    niedz.
    5 °
    pon.
    6 °
    wt.
    6 °
    śr.
    4 °
    czw.
    5 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić