Piłkarze chcą jak najszybciej wrócić do III ligi.
W obozie dochodzeniowym uczestniczą od wczoraj przygotowujący się do rozgrywek IV ligi piłkarze Górnika Konin. W zajęciach bierze udział ponad dwudziestu zawodników. Do drużyny powrócił Mateusz Majewski i Bartosz Maślak, w treningach biorą udział nowi piłkarze – Marcin Stryganek i Ariel Szczesiak. Na zajęciach zameldowali się także nieobecni na sparingu w Mąkolnie: Maciej Adamczewski i Mateusz Augustyniak.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl