Charytatywny mecz Lecha w Turku

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

MATERIAŁ SPONSOROWANY

- Reklama -

Dzisiaj o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Turku odbędzie się charytatywne spotkanie pomiędzy miejscowym Turem, a mistrzem Polski – Lechem Poznań.

Dochód z meczu zostanie przeznaczony dla powodzian z Bogatyni, którzy ucierpieli wskutek tegorocznego kataklizmu. Bilety, w cenie 15 zł, będą sprzedawane w biurze MKS Tur Turek w godzinach 9:00 – 16:00. W trakcie spotkania turkowscy kibice będą także zbierali pieniądze do puszek. Dodatkowo sympatycy piłki nożnej będą mogli nabyć cegiełki, w cenie 100 zł, co uprawni ich do wykonania rzutu karnego, podczas którego staną naprzeciw Krzysztofa Kotorowskiego oraz Jana Tomaszewskiego.


Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Konin
zachmurzenie duże
12.9 ° C
12.9 °
12.9 °
69 %
3.3kmh
100 %
wt.
13 °
śr.
15 °
czw.
16 °
pt.
16 °
sob.
13 °

Sygnał24
UWAGA

Więcej informacji
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić