4 C
Konin
More

    Razem z RAZEM: Studenci zaangażowani w pomoc dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Studenci I roku filologii (II st.) wzięli aktywny udział w działaniach Stowarzyszenia RAZEM, które wspiera dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami, oraz w współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych im. J. Korczaka we Wrześni.

    W ramach projektu studenci pełnili rolę wolontariuszy oraz koordynatorów grup dzieci uczestniczących w charytatywnym przedstawieniu „Mikołajkowa przemiana”. „Ich pomoc oraz udział w tym przedsięwzięciu miały ogromną wartość” – podsumowała dr Magdalena Zając, adiunkt na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych ANS w Koninie.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu Asona Energy. Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie małe
    4 ° C
    4 °
    4 °
    93 %
    1.8kmh
    37 %
    sob.
    7 °
    niedz.
    6 °
    pon.
    6 °
    wt.
    6 °
    śr.
    4 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić