Koniec złodziejskiej kariery

Policjanci przerwali trzyletnią złodziejską karierę 21-latka, który trafić może do więzienia nawet na 10 lat. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą udowodnili mu dokonanie 52 włamań i kradzieży na terenie gmin Kłodawa i Babiak.  
Przedwczoraj 21-letni mieszkaniec Izbicy Kujawskiej został zatrzymany przez tamtejszych policjantów. Jak się okazało – ma on na koncie także włamania na terenie powiatu kolskiego. Nad sprawą pracowali śledczy z komisariatu w Kłodawie, Babiaku oraz kolscy kryminalni, którzy udowodnili 21-latkowi, że od marca 2008 roku na terenie gmin Kłodawa i Babiak dokonał 52 włamań do domów, domków letniskowych, garaży i budynków 
gospodarczych.

Sprawca przyznał się do zarzutów i wskazał miejsca popełnianych przestępstw. Przyznał, że jego łupem padało wszystko co miało jakąś wartość i co szybko można było spieniężyć. 

W przeszłości zatrzymany był już karany m.in. za włamania. Teraz za popełnione czyny grozi mu do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.