Siga Siga- Kasjan Fabisz

KASJAN FARBISZ

Z urodzenia łodzianin, z wyboru koninianin, najlepiej czuje się w fotografii krajobrazu, architektury i stylistyce surowego reportażu. Mówi o sobie lokalny patriota i potwierdza to jego artystyczny dorobek, bo choć wiele podróżuje i fotografuje na całym świecie, wciąż z upodobaniem poszukuje nieoczywistych kadrów w Koninie.

Laureat między innymi I miejsca w IV Edycji Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego (w Kategorii Zabytkowe Obiekty). W ramach międzynarodowego konkursu 35awards – International Photography Awards, w kategorii Bird's eye view of people, otrzymał wyróżnienie, uzyskując miejsce wśród 50najlepszych fotografów z całego świata (spośród 1233 zgłoszeń, jako jeden z zaledwie trzech reprezentantów Polski).

Na wystawie Siga, siga udostępnione zostaną fotografie z podróży artysty, między innymi na Maderę, Sycylię, Wyspy Kanaryjskie, Kubę, do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu czy Szkocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.