Ciekawym pomysłem artystycznym wykazał się Ośrodek Kultury w Kleczewie organizując w ostatnią sobotę spotkanie lokalnych kapel: "Pod rydlem", "Z kopyta", "Kraciaki" oraz "Kramskiej Kapeli Podwórkowej". Impreza przyciągnęła sporą część miłośników tego typu muzykowania
Jak wspomniałem, w wydarzeniu udział wzięła nasza kapela podwórkowa, która zaprezentowała się w nowych strojach (po 11-stu latach śpiewania na różnych scenach nasi muzycy nieco się nam rozrośli).
Kleczewski występ był też dla nich dobrym sprawdzianem przed wyjazdem do Brukseli i udziale w Wielkopolskiej Wielkanocy w Brukseli organizowanej przez europosła Andrzeja Grzyba przy współudziale Krzysztofa Grabowskiego, wicemarszałka województwa wielkopolskiego.