8 C
Konin

Wypadkowy weekend w powiecie konińskim

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Sześć osób zostało poszkodowanych w dwóch wypadkach, które w ten weekend wydarzyły się w powiecie konińskim. Do pierwszego wypadku doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej nr 264
we Władzimirowie, gmina Kazimierz Biskupi.W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe: Hyundai oraz Citroen C8. W wyniku tego wypadku poszkodowane zostały dwie osoby: kierowca Hyundaia oraz pasażerka Citroena. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował na SOR ofiary wypadku. Przez cały czas trwania akcji droga była zablokowana.

Wypadek drugi wydarzył się w Nowej Wsi w gminie Sompolno. Tak, wczoraj, zderzyły się Fiat Seicento oraz Toyota Corolla Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia strażacy ewakuowali kobietę kierującą Fiatem oraz udzielili pierwszej pomocy medycznej uczestnikom wypadku. W tym wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. Kobieta podróżująca Fiatem została przetransportowana na SOR przez przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego. Dalsze działania strażaków polegały na neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

W działaniach udział brało łącznie 27 strażaków. Dochodzenie w sprawie okoliczności powstania tych zdarzeń prowadzi policja.
- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
8 °
87 %
4.7kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

Sygnał24INFO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.