9.4 C
Konin

XX Finał spokojny

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
100 policjantów czuwało nad bezpieczeństwem wolontariuszy i mieszkańców Konina i powiatu podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rano, podczas rozdawania puszek,  funkcjonariusze spotkali się z wolontariuszami i udzielali rad, dotyczących bezpiecznego kwestowania. Jak informuje rzecznik konińskiej policji, Renata Purcel-Kalus, Finał WOŚP przebiegł spokojnie.
Na drogach w trakcie weekendu policja zatrzymała czterech nietrzeźwych kierowców oraz jednego, kierującego pojazdem, pomimo zakazu jego prowadzenia, wydanego przez sąd.

Spokojny weekend ma za sobą także straż pożarna. Jej działania w ciągu ostatnich trzech dni wiązały się głównie z zabezpieczaniem imprez.

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
9.4 ° C
9.4 °
9.4 °
90 %
3.3kmh
100 %
niedz.
14 °
pon.
11 °
wt.
10 °
śr.
12 °
czw.
7 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.