Rozbita w proch Kobylnica

Nie było niespodzianki w Kobylnicy. Liderki 1. Centralnej Ligi Kobiet MKS Konin rozbiły dziś outsidera – miejscową ekipę Eko Energy Hit 95:43.  

Koninianki dominowały w każdej kwarcie. W pierwszej były lepsze o zaledwie 4 punkty, jednak kolejne wygrywały zdecydowanie większą przewagą: dziewiętnastoma, dwunastoma i siedemnastoma oczkami.  

Po konińskiej stronie najcelniej do kosza rzucały: Aleksandra Kaja (19 punktów) i Elżbieta Paździerska (15 oczek). Powyżej dziesięciu punktów zdobyły też: Iwona Płóciennik, Anna Gurzęda i Katarzyna Motyl.  

W pozostałych spotkaniach grupy A 1. Centralnej ligi kobiet także bez niespodzianek. Inea AZS Poznań pokonała Baton Basket 25 Bydgoszcz 79:43, Wilki Morskie Szczecin wygrały z GTK Gdynia 85:60. W najbardziej wyrównanym starciu MON-POL Płock pokonał olsztyński KKS 88:85.  

Już w najbliższą środę koninianki zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski. Podopieczne Tomasza Grabianowskiego zmierzą się w Ostrowie Wlkp. z miejscową Ostrovią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.

Facebook
Instagram
YouTube
Follow by Email