Teatralna niedziela

Przegląd Małych Form Teatralnych „Prolog” odbędzie się 21 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim. Konkurs skierowany jest do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

Estrada poetycka, kabaret, teatr poezji, ruchu, przedmiotu, monodram czy teatr obrzędowy to formy, które w ramach imprezy prezentują uczestnicy.

W tym roku wystąpią m.in. Teatr Human Sapiens ze Słupcy, Zmiotka z Sompolna, Waliza z Konina czy Teatr Młodzieżowy Legenda z Babiaka.

Prezentacje konkursowe rozpoczną się o 10:00. Gościnnie zostanie także pokazany spektakl „Męczeństwo Piotra Oheya” na podstawie tekstu Sławomira Mrożka, w wykonaniu młodzieży ze Stowarzyszenia „Młode Ostrowite”.

Przegląd Małych Form Teatralnych „Prolog” odbędzie się 21 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim, który wraz z Centrum Kultury i Sztuki jest organizatorem imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.