Ludzie stąd – reportaż

„Jak żyć” –  kolejny reportaż, który powstał w cyklu „Ludzie stąd”. Docieramy z mikrofonem Radia Konin do różnych ludzi. Reportaże te choć bardzo różne, czasem opowiadają o przeciętności a czasem o wyjątkowości ludzi i zjawisk. Powstają w rozgłośni, która ma charakter lokalny i takie też są te materiały o ludziach stąd. 
Zapraszamy do wysłuchania reportażu „Jak żyć” w imieniu autorki Beaty Pieczyńskiej, która zrealizowała go pod dachem konińskiej noclegowni. 

0 thoughts on “Ludzie stąd – reportaż

  1. Prawdziwy materiał,o prawdziwych ludziach z prawdziwymi problemami.

  2. Jedna z pań miała bardzo radiowy głos „jak żyć ” zabrzmiało shekspearowsko. Proszę o więcej takich kolorowych głosów na antenie.
    A poza tym to bardzo refleksyjny reportaż szczególnie przed świętami. Święta w noclegowni – może to dobry temat – podpowiadam.

  3. Byłem dzisiaj u Was w studiu i muszę powiedzieć, że świetny reportaż 🙂 Widać było (i słychać również), że włożyła Pani w to duużo serca 😉 Oby więcej skucesów jak ten! Pozdrawia gim3!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.