Zmiany warty w PiS-ie

Witold Czarnecki nie jest już pełnomocnikiem struktur Prawa i Sprawiedliwości w okręgu konińsko-gnieźnieńskim. Decyzją Jarosława Kaczyńskiego zastąpił go Zbigniew Dolata. 
  – Przez ostatnie cztery lata do konińsko-gnieźnieńskich struktur PiS-u nie przyjęto ani jednego nowego członka – tak decyzję prezesa partii tłumaczy Zbigniew Dolata. Tymczasem Czarnecki przyznał dziś, że nie wie jaki jest powód tej zmiany.

0 thoughts on “Zmiany warty w PiS-ie

  1. To niespodzianka ,ale Dolata jest z Gniezna, więc w sumie czy dla Konina to jakaś różnica ?

  2. Dolata to kłamca ;skłamał że przez 4 lata nikt nie został przyjęty do struktur PiS w okręgu konińsko-gnieźnieńskim ja zostałem członkiem PiS w marcu 2010 i znam inne osoby przyjęte w podobnym okresie

  3. wiem, dlaczego PiS przegrywa wybory…bo przyjmuje takich członków jak -baster-

  4. Czarnecki skończy jak Ziobryści. Prędzej czy później zostanie wygnany za to że jest najwierniejszy prezesowi i chce dobrze. Tylko przydupasy typu Dolata czy Hofman trzymają się w partii.

  5. do tego gnojka o nicku „to ja” – jak nie wiesz z kim masz do czynienia to nie wypisuj tutaj takich niedorzeczności bo nie wiesz sam o czym piszesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.