Zapowiedź wydarzeń sportowych 10-11 września

Weekend pełen imprez sportowych – podczas soboty i niedzieli kibice z Konina i regionu nie będą mogli narzekać na nudę. W sobotę od 10:00 na konińskich kortach przy Sosnowej będzie się odbywać Wojewódzki Turniej Deblowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Konina. O 11:00 na polu golfowym w Golinie Kolonii rozpocznie się IV Turniej Klubowy Konińskiego Klubu Golfowego o Puchar Starosty Konińskiego. O 13:00 pierwsze spotkanie piłkarskie. Na murawę stadionu przy ul. Podwale wybiegną ekstraligowe piłkarki Medyka Konin, które zmierzą się z Mitechem Żywiec.  
Trzy godziny później na tym samym obiekcie mecz III ligi panów – koniński Avans Górnik podejmie Victorię Koronowo. Równolegle do meczu Górnika rozgrywany będzie mecz z udziałem Sparty Konin, która na własnym obiekcie powalczy o punkty z Victorią Września. O 17:00 dwa inne spotkania IV ligi – SKP Słupca podejmie na Gajowej Białego Orła Koźmin Wlkp., a LKS Ślesin zagra ze Stalą Pleszew. W niedzielę o 17:00 mecz Kasztelanii Brudzew, która będzie gościć ekipę Gromu Wolsztyn. Wicelider III ligi (gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej) – Sokół Kleczew wyjedzie do Trzcianki, gdzie stawi czoła miejscowemu Lubuszaninowi. Drugoligowe widowisko czeka nas w Turku. W sobotę o 16:00 Tur zmierzy się z Chrobrym Głogów. 

Podczas weekendu na stadionie im. Mariana Paska przy Dmowskiego odbędą się II Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę pierwszy mecz dnia rozpocznie się o godzinie 9:00.



10 września (sobota):

• godz. 9:00 – II Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej, stadion im. Mariana Paska przy Dmowskiego w Koninie (oficjalne rozpoczęcie o godzinie 13:00),
• godz. 10:00 – Wojewódzki Turniej Deblowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Konina, korty TKKF przy ul. Sosnowej w Koninie,
• godz. 11:00 – IV Turniej Klubowy Konińskiego Klubu Golfowego o Puchar Starosty Konińskiego, pole golfowe w Golinie Kolonii,
• godz. 13:00 – Mecz piłki nożnej (Ekstraliga kobiet): Medyk Konin – Mitech Żywiec, stadion przy ul. Podwale w Koninie,
• godz. 16:00 – Mecz piłki nożnej (II liga): Tur Turek – Chrobry Głogów, stadion przy ul. Sportowej w Turku,
• godz. 16:00 – Mecz piłki nożnej (III liga): Avans Górnik Konin – Victoria Koronowo, stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie,
• godz. 16:00 – Mecz piłki nożnej (IV liga): Sparta Konin – Victoria Września, stadion przy ul. Łężyńskiej w Koninie,
• godz. 17:00 – Mecz piłki nożnej (IV liga): SKP Słupca – Biały Orzeł Koźmin Wlkp., stadion przy ul. Gajowej w Słupcy,
• godz. 17:00 – Mecz piłki nożnej (IV liga): LKS Ślesin – Stal Pleszew, stadion przy ul. Napolenoa 1 w Ślesinie.


11 września (niedziela):
• godz. 9:00 – II Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej, stadion im. Mariana Paska przy Dmowskiego w Koninie,
• godz. 17:00 – Mecz piłki nożnej (IV liga): Kasztelania Brudzew– Grom Wolsztyn, stadion w Brudzewie.
 

0 thoughts on “Zapowiedź wydarzeń sportowych 10-11 września

  1. dzieki wam odbylem dzis piekna podroz na Dmowskiego, gdzie skapnalem sie, ze mecz na Podwalu, dziekuje za rzetelną informację… 🙂

  2. Ale jest napisane, ze na Podwalu: O 13:00 pierwsze spotkanie piłkarskie. Na murawę stadionu przy ul. Podwale wybiegną ekstraligowe piłkarki Medyka Konin, które zmierzą się z Mitechem Żywiec.

  3. tak, ale wczesniej bylo, ze na Dmowskiego, zmienili 🙂 mowie o meczu Gornika z Victorią, a nie Medyka…

  4. W opisie cały czas było dobrze, jak mówi ada. Błąd, za który przepraszamy wdarł się w rozpiskę na dole. pozdrawiam, miłego poniedziałku, chociaż ciężko było wstać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.