W Siąszycach odbył się Sołecki Dzień Dziecka – wydarzenie, które zgromadziło najmłodszych mieszkańców i ich rodziny w atmosferze wspólnej zabawy, radości i integracji. Dzieci mogły liczyć na liczne atrakcje przygotowane specjalnie z myślą o nich – od animacji i konkursów, po słodki poczęstunek i niespodzianki.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych: Zastępczyni Burmistrza Rychwała Ewa Jędrzejczak, Przewodniczący Rady Miejskiej Roman Drewniacki oraz jego Zastępca Henryk Grądziel. Wszyscy skierowali do dzieci serdeczne życzenia z okazji ich święta, podkreślając znaczenie rodzinnych i lokalnych spotkań w budowaniu wspólnoty.
Wydarzenie było znakomitą okazją do wspólnego świętowania i integracji mieszkańców. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.