Rychwał: 25-latek zatrzymany za rozbój na byłej partnerce

Policjanci z Rychwała zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu konińskiego, który dokonał rozboju na swojej byłej partnerce. Mężczyzna, grożąc nożem, ukradł telefon oraz pieniądze. Grozi mu kara nawet do 20 lat pozbawienia wolności.

Szybka interwencja policji
Do zdarzenia doszło 25 marca 2025 roku w jednej z miejscowości w gminie Rychwał. O godzinie 15:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Koninie otrzymał zgłoszenie o napaści. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy.

Według ustaleń sprawca użył przemocy wobec byłej partnerki, groził jej nożem, a następnie zabrał telefon oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Sprawca zatrzymany w pobliżu miejsca zdarzenia
Policjanci szybko namierzyli i zatrzymali 25-latka, który w chwili zatrzymania miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut rozboju.

27 marca Sąd Rejonowy w Koninie, na wniosek policji i prokuratury, zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.

Facebook
Instagram
YouTube
Follow by Email