Biało-zielona gala w Kleczewie

Wczoraj w Centrum Kultury w Kleczewie odbyła się wyjątkowa gala piłkarska, podczas której wręczono prestiżowe statuetki „Skrzydła Sokoła” oraz zaprezentowano seniorską drużynę trzecioligowego Sokoła Kleczew. To pierwsze takie wydarzenie, które miało na celu ukazanie, jak silną sportową rodziną jest ten klub.

Gala była doskonałą okazją, by wyróżnić osoby oraz firmy, które od lat wspierają rozwój piłki nożnej w Kleczewie. Statuetki „Skrzydła Sokoła” trafiły do:

  • Anny Jabłońskiej
  • Wojciecha Kwiatkowskiego
  • Marka Rajtakowskiego
  • Jacka Pernala
  • Michała Wasika oraz firmy Rolplan
  • Grzegorza Dobskiego
  • Gerarda Dobskiego
  • Wojciecha Bielawskiego
  • Jerzego Nowaka
  • Karola Kościelskiego
  • Gminy Kleczew
  • Euromatpol
  • Ruszkowski&Kaluba
  • Euro-Bau
  • Restauracji Kleczewianka
  • Kuby Elektryka
  • Autoodnowa

Podczas gali ogłoszono również nowego spikera Sokoła – Macieja Grzeszczaka. Całość wydarzenia miała doskonałą atmosferę, którą kreował Krzysztof Kwiatkowski, prowadzący galę.

To ważne wydarzenie pokazało, jak zgranym zespołem jest Sokół Kleczew, który angażuje się nie tylko w rozgrywki piłkarskie, ale także w działalność społeczną i wspólnotową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.