16 czerwca 2018 r., od 9.00 do 13.00 II Oddział ZUS w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 31 oraz wszystkie podległe mu placówki zapraszają na dzień otwarty w ZUS dla lekarzy. W tym celu, specjalnie w najbliższą sobotę, otwieramy sale obsługi klientów na bezpłatne, indywidualne konsultacje na temat elektronicznych zwolnień lekarskich.
Pracownicy ZUS w ramach akcji będą:
ü udzielać indywidualnych konsultacji;
ü zakładać profile PUE ZUS;
ü prowadzić przystanowiskowe szkolenia dotyczące wystawiania i anulowania e-ZLA;
ü pomagać w uzyskaniu certyfikatu z ZUS – jeżeli lekarz będzie chciał w trakcie wizyty uzyskać certyfikat z ZUS, powinien przyjść z własnym nośnikiem (pendrive) lub sprzętem (laptop);
ü udzielać wyjaśnień w zakresie pytań i wątpliwości dotyczących elektronicznych zwolnień lekarskich.
Akcja będzie miała miejsce w placówkach ZUS w Koninie, Gnieźnie, Kole, Obornikach, Turku, Śremie, Środzie Wlkp, Wrześni, Słupcy oraz w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 31.
Marlena Nowicka
regionalna rzeczniczka prasowa ZUS
w Wielkopolsce