Służbowe pożegnanie

W Sali Tradycji Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej kończących służbę i pracę w Dowództwie Skrzydła.

Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego (3. SLTr) pułkownik pilot Krzysztof Walczak pożegnał pułkownika pilota Grzegorza Kołodziejczyka i majora Artura Polaka, którzy ubywają do innych jednostek wojskowych oraz Panie Annę Magadzia-Milarska i Agnieszkę Pasternak, które kończą pracę w Siłach Zbrojnych.

Uroczystość odbyła się w Sali Tradycji Dowództwa Skrzydła w obecności sztandaru 3. SLTr, a także przełożonych, podwładnych oraz kolegów żegnanych oficerów i pracowników. „Dzisiejsze pożegnanie to jednocześnie radosna i smutna chwila. Radosna, bo cieszę się, że chcecie się rozwijać, doskonalić, a co za tym idzie jesteście wyznaczani na kolejne stanowiska, podejmujecie kolejne wyzwania. Z drugiej jednak strony ogarnia mnie smutek, bo Dowództwo Skrzydła traci wartościowych i profesjonalnych pracowników i żołnierzy” – mówił podczas pożegnania pułkownik pilot Krzysztof Walczak, dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego.

Dowódca życzył żegnanym powodzenia na kolejnych stanowiskach oraz sukcesów w realizacji zawodowych i prywatnych planów.
Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia oraz gratulacjami składanymi przez współpracowników.

Tekst: kpt. Martyna Fedro-Samojedny
Zdjęcia: Luiza Wawrzyniak

0 thoughts on “Służbowe pożegnanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.

Facebook
Instagram
YouTube
Follow by Email