Forum internetowe zrzeszające fanów Audi A2 działa już od 2012 roku, jednak to dopiero w tym roku klubowicze spotykają się po raz pierwszy.
Model Audi, który dopiero niedawno zaczął być popularny w Polsce, głównie ze względu na wysoką początkową cenę wzbudza wiele emocji. Jest to unikatowy model z w pełni aluminiowym nadwoziem, który swoją zgrabnością i ekonomicznym silnikiem przekonuje coraz to nowych użytkowników.
Model ten był produkowany od roku 1999, a produkcja zakończyła się w roku 2005. Ze względu na tak małą popularność modelu, klub bardzo długo zbierał użytkowników forum, których obecnie jest ponad 1500 osób.
Dopiero w maju br. klub planuje I Ogólnopolski Zlot Użytkowników tego modelu. Wybór padł na środkową część kraju nad malowniczym zalewem w Koninie! To tam 20 maja zjadą się A'dwójki z całego kraju.