Jubileuszowe regaty barbórkowe

Jedyne takie w Polsce, po raz kolejny na wodach naszego regionu. Już w najbliższą sobotę odbędą się jubileuszowe – dwudzieste zimowe regaty barbórkowe. Oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na godz. 10.00.  
Zmagania na Jeziorze Pątnowskim rozpoczną się o 11.00 i potrwają przez cztery godziny. Tradycyjnie wieczorem odbędzie się uroczysta kolacja, podsumowanie regat, wręczenie nagród i dyplomów oraz zabawa przy muzyce zespołu szantowego.

Dzień wcześniej wodniacy bawić się będą podczas koncertu „Złota Szekla”. Jutro na deskach konińskiego „Oskardu” wystąpią: Folk Street, Kamil Badzioch i Mechanicy Szanty. Początek imprezy o godz. 18.30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.